... powiedz o nas komuś jeszcze

8 czerwca zebraliśmy się przy ulicy Parkowej 1 aby po raz trzeci pobiec dla Pacjentów Hospicjum Palium.
Mimo pokrzyżowanych ścieżek, wszyscy wrócili na metę z uśmiechem i dumą z pomagania! Bardzo serdecznie wszystkim dziękujemy, tego dnia każdy z Was był zwycięzcą, bo wszyscy pobiegliśmy w ważnym celu!
11.025 zł to kwota, którą dzięki Wam zebraliśmy!
Dziękujemy firmom i instytucjom dzięki którym to wydarzenie mogliśmy zrealizować:
Autoglass Polska – dziękujemy za namiot!
Bufet sponsorowany był przez:
@Koło Gospodyń Wiejskich w Kabikiejmach Dolnych
Projekt sponsorowany był również ze środków urzędu Miasta w ramach projektu Organizacja imprez sportowych
Rozgrzewkę poprowadzili:
Elżbieta Pawlak – na 5 km i dzieci
Dziękujemy za fantastyczny występ cheerleaderek z V Liceum Ogólnokształcące im. Wspólnej Europy w Olsztynie, które do występu przygotowała Patrycja Wieczorek
Za punkt pomiaru ciśnienia i glukozy oraz za punkt z nauką pierwszej pomocy dziękujemy medykom i wolontariuszom ze Stowarzyszenia Vita Pro Pueris Ratownicy z Klasą
UFAM Ubezpieczenia Joanna Murzyn
KOMA
Za fantastyczną współpracę dziękujemy :
Kukuryku Na Patyku oraz Kgw Nasza Wieś – za piękne breloczki
@Zakład Poprawczy w Barczewie – za breloczki z Naszym logo
Basia Strzelczak – za cudne zakładki do książek i gumki scrunchie
@Alicja Siegień-Matyjewicz za warsztaty malowania toreb
Dziękujemy również wszystkim zaangażowanym Przyjaciołom, Pracownikom, Wolontariuszom, Szkołom które zbierały dla Nas książki na kiermasz!
To co widzimy się za rok?? 🙂

Mieliśmy ogromne szczęście spotykając podczas przygotowań tyle empatii i zaangażowania, od różnych osób, instytucji czy firm. Dziękujemy Gmina Stawiguda, Michał Kontraktowicz Wójt Gminy Stawiguda, oraz Magdalena Matracka Zastępca Wójta Gminy Stawiguda, Przemysław Piech, Sołectwo Bartążek, Ochotnicza Straż Pożarna w Bartągu czy sponsorom akcji Polska Sieć Handlowa Lewiatan, Biedronka, którzy bez wahania ofiarowali nam a to produkty, Zajazd w Dobrym Smaku – Stary Dwór, Ranczo w Dolinie, Hotel Kopczyński, Restauracja Staromiejska 2.0,którzy przygotowali pyszny posiłek, sponsorom nagród Bank Żywności w Olsztynie, Zajazd „U Leszka” TopGa – Topowe Gadżety, Akademicki Klub Płetwonurków „Skorpena”, Odkrywca Smaku, Pszczele Dziedzictwo, Teknos, Jutrzenka Dobre Miastopozostałym darczyńcom NZOZ ARS MED, @Vida Medica @Suszarnia Warzyw Jaworski, EDPO Ochrona danych osobowych. Dziękujemy patronom honorowym akcji, Pani Urszuli Sadkowskiej, która objęła patronat sportowy nad biegiem. Dziękujemy wszystkim Wolontariuszom, bez których nie dalibyśmy rady. Dziękujemy wszystkim tym, którzy przez cały czas wysyłali do nas pozytywne myśli. Dziękujemy też aurze, która pozwoliła na przyjemne spędzenie czasu na łonie natury. Wszystko to sprawiło, że po raz kolejny zobaczyliśmy jako zespół Hospicjum, że mamy tylu Przyjaciół.
Dziękujemy!!!!