9.10.2024 roku będziemy mieli zaszczyt gościć w Galerii Sowa z Naszym charytatywnym koncertem Wiatr w Żagle dla Hospicjum. Wydarzenie to jest częścią ogólnopolskiej kampanii Głosy dla Hospicjum. Wszystkie Hospicja jednym głosem mówią o potrzebie wspierania i rozwijania opieki hospicyjnej.

Mówią o tym w różnej formie między innymi poprzez organizowanie koncertów takich jak nasz. Koncerty oraz różne wydarzenia są też okazją do zbiórki pieniędzy na rzecz hospicjum ale też do edukacji społeczeństwa o znaczeniu opieki hospicyjno-paliatywnej, która w dzisiejszych czasach nabiera coraz większego znaczenia.

Poprzez udział w takich akcjach społeczeństwo wyraża solidarność i wsparcie dla osób cierpiących ale także dla ich rodzin i całego zespołu hospicyjnego i wolontariuszy.

A muzyka ma moc leczenia duszy i dawania nadziei, a my liczymy na to że będzie również wiatrem w nasze żagle abyśmy mogli realizować naszą misję. Prostą lecz bardzo wymowną : BO KAŻDY DZIEŃ JEST NAJWAŻNIEJSZY!

Takie akcje mają sens! Wsparcie duchowe i materialne realnie zmienia nasz hospicyjny świat!

Dziękujemy Galerii Sowa za gościnę Pani Krystynie Arciszewskiej oraz Panu Henrykowi Arciszewskiemu  a także dziękujemy Naszym sponsorom MPEC Olsztyn oraz Michelin Polska sp. z o.o. –  bez Was to by się nie udało!