Poradnia Medycyny Paliatywnej

Poradnia Medycyny Paliatywnej udziela porad, konsultacji i realizuje wizyty domowe w miejscu zamieszkania Pacjenta oraz w siedzibie Poradni. Zespół Poradni udziela także wsparcia rodzinie chorego z uwzględnieniem zespołowego podejścia do Pacjenta i jego Rodziny. Świadczenia opieki zdrowotnej udzielane są przez lekarzy i pielęgniarki oraz psychologa w ramach finansowania Narodowego Funduszu Zdrowia.

Pacjenci przyjmowani są na podstawie skierowania, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-10.00

Poradnia Medycyny Paliatywnej czynna:

• Poniedziałek 10.00-12.30
  • Wtorek 15.30-18.00
  • Czwartek 10.00-12.30
  • Kontakt telefoniczny: 89 526 47 47

Zespół Poradni Opieki Paliatywnej:

• lek. med. Jacek Kowalczyk
  • lek. med. Katarzyna Kożurno